Decoupage i hobby

Załóżmy, że dane Ci było obserwować warsztaty decoupage. Katowice mają takie cyklicznie. Mnóstwo technik, mnóstwo zdobionych rzeczy – od serwetek, poprzez dzieła na szkle, aż po kolczyki. Nieraz widzisz nową ciekawą technikę, której chcesz spróbować, jednak zanim dojdziesz do domu i zapiszesz nazwę, okazuje się że wyleciała z głowy. Wpadnij do nas, a nie tylko powiemy Ci co to było, ale też pomożemy znaleźć odpowiednie narzędzia.

Twórcze hobby takie jak decoupage daje mnóstwo satysfakcji! Od otwarcia sklepu jesteśmy zaskoczeni jak wielu ciekawych ludzi tworzy w domach niesamowite rzeczy. Czy nie jest miło cieszyć się własnoręcznie wykonanym dziełem, pochwalić się nim wśród przyjaciół albo znaleźć nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach?

Zajmujesz się decoupage, technikami serwetkowymi, zdobieniem kartek okolicznościowych?

Przyjdź i zobacz nasze papiery, serwetki do decoupage, krakle, akcesoria do ozdabiania (drewniane i ocynki), dziurkacze, gilotyny oraz maty samoregulacyjne i inne media do decoupage.

A może lubisz tworzyć kompozycje florystyczne?

Znajdziesz u nas gąbki, druty, taśmy florystyczne, kleje, pistolety do kleju i wiele atrakcyjnych dodatków.

Dekorujesz lub zdobisz biżuterię?

Mamy w ofercie szeroki wybór mediów dekoratorskich typu patyny, lakiery, pasty pozłotnicze, żele, pasty grawerskie, pękające, piaskowe, szlagmetale i wiele innych. Ponadto znajdziesz drewniane kolczyki i bransoletki do samodzielnego ozdobienia.

Szukasz specjalistycznych farb do różnych technik?

Chcesz stworzyć swój własny i niepowtarzalny witraż? Ozdobić ulubioną bluzkę? Pomalować zestaw do kawy? U nas znajdziesz pełną gamę farb do witrażu, jedwabiu, materiału, ceramiki czy uniwersalnych lakierów akrylowych do drewna, metalu, lakierów do plastiku i wiele innych.