Nowy sposób dostawy w sklepie tempera.pl

Od dzisiaj zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy również za pośrednictwem wygodnych Paczkomatów firmy INPOST. Już nie będziesz musiał stać na Poczcie i czekać na odbiór przesyłki w okienku. Co więcej wraz z pojawieniem się nowej usługi wprowadzamy możliwość przesyłki pobraniowej w Paczkomatach niedostępnej w przypadku wysyłki Pocztą.

Jeśli chcesz  by Twoje zamówienie dotarło do jednego z punktów InPost w panelu zamówienia wybierz opcję "Paczkomaty". Pamiętaj, że maksymalna wielkość przesyłki nie może być większa niż 41x38x64cm. W przypadku gdyby Twoje zamówienie nie zmieściło się do takiej paczki zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany i poproszony o wybór innego sposobu dostawy.

By podać adres (kod) Paczkomatu, pod który mamy nadać przesyłkę, wyślij nam maila.

Listę Paczkomatów możesz znaleźć pod tym adresem: http://www.paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

Za przesyłkę zapłacisz jedynie 12,00zł. A pobranie do kwoty 150zł będzie Cię kosztowało dodatkowe 5zł.

Zamówienie w przedziale 150-500zł wysłane pobraniowo to koszt wysyłki+ 10zł.

Jeśli kwota zamówienia przekroczy 500zł, a będziesz chciał by dotarła do Ciebie w formie pobrania, skontaktujemy się by poinformować o kosztach, ponieważ taką przesyłkę również dodatkowo ubezpieczamy.

2013-08-01 12:36:14Rozliczenia tran­sakcji kartą kre­dytową i e-przelewem prze­prowadzane są za pośred­nictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Nasz sklep plastyczny współpracuje z Dotpay

Zamówienia wysyłamy przez:

Artykuły plastyczne wysyłamy UPS Materiały dla plastyków wysyłamy również za pośrednictwem Poczty Polskiej